2v1 – finská sauna a infrasauna

Klasická finská sauna přináší mladým, zdravým silným lidem mnoho užitku. Malým dětem a starším osobám může naopak uškodit. Pro ty je rozhodně vhodnější a bezpečnější návštěva infrasauny, ve které nedosahují teploty ani zdaleka takových hodnot jako ve finské sauně. Z toho logicky vyplývá, že by se do každé rodiny hodily sauny obě – pro rodiče klasická sauna, pro děti a prarodiče infrasauna. Taková koupě však znamená nemalé náklady a také náročnost na prostor – kam umístit dvě velké rodinné sauny a kde na to vzít?

Protože málokdo disponuje takovým prostorem, do kterého by si mohl dovolit umístit hned dvě sauny, a protože zařízení domácího wellness koutku není vůbec lacinou záležitostí, jako nejlepší řešení se jeví koupě sauny kombinované. Jak už název napovídá, kombinovaná sauna funguje na principu obou typů saun – finské sauny i infrasauny. V kombinované sauně jsou zabudovány obě technologie saunování; naleznete v ní klasická saunová kamna s lávovými kameny, dřevěným vědrem a naběračkou, ale také infrazářiče, které prohřívají těla na základě vysílání infračervených paprsků na principu slunečního záření. Sauna a zářiče mohou být zapnuty v jeden okamžik anebo zvlášť, záleží jen na vás.

V naší nabídce naleznete tuto saunu pod názvem Kombinovaná sauna ProWell COMBI Premium Line, která je vybavená saunovými kamny o výkonu 6kW, umístěnými ve spodní části sauny, a deseti infračervenými RedGlass zářiči, které jsou nastaveny k prohřívání těla do hloubky tkáně zádových a lýtkových partií. Sauna je vybavena třemi pohodlnými lavicemi ve dvou patrech, zabudovaným rádiem, MP3 přehrávačem, USB vstupem, světelnou terapií, která připomíná pohled na hvězdné nebe, větrákem a velmi příjemnou regulací výkonu jednotlivých infrazářičů, díky čemuž si můžete užívat maximální tepelnou pohodu.

Nákup sauny na splátky
zahradní houpačky
AKČNÍ NABÍDKA
Infrasauna Goddess RIMINI2B

Infrasauna Goddess RIMINI2B

Kapacita 2 osoby Uhlíkové panely s příkonem 1820 W Elektronické ovládáníCena: 19 994,- Kč
Infrasauna Relaxo 164 S Vitae

Infrasauna Relaxo 164 S Vitae

Pro 2 osoby, smrk/lípa, Fullspektrální zářiče VITAE, Karbonové zářiče, Audio panel, Bluetooth modul se zesilovačem, Světelná terapie - Hvězdné nebe, 5 let záruka při privátním užíváníCena: 132 990,- Kč