2v1 – finská sauna a infrasauna

Klasická finská sauna přináší mladým, zdravým silným lidem mnoho užitku. Malým dětem a starším osobám může naopak uškodit. Pro ty je rozhodně vhodnější a bezpečnější návštěva infrasauny, ve které nedosahují teploty ani zdaleka takových hodnot jako ve finské sauně. Z toho logicky vyplývá, že by se do každé rodiny hodily sauny obě – pro rodiče klasická sauna, pro děti a prarodiče infrasauna. Taková koupě však znamená nemalé náklady a také náročnost na prostor – kam umístit dvě velké rodinné sauny a kde na to vzít?

Protože málokdo disponuje takovým prostorem, do kterého by si mohl dovolit umístit hned dvě sauny, a protože zařízení domácího wellness koutku není vůbec lacinou záležitostí, jako nejlepší řešení se jeví koupě sauny kombinované. Jak už název napovídá, kombinovaná sauna funguje na principu obou typů saun – finské sauny i infrasauny. V kombinované sauně jsou zabudovány obě technologie saunování; naleznete v ní klasická saunová kamna s lávovými kameny, dřevěným vědrem a naběračkou, ale také infrazářiče, které prohřívají těla na základě vysílání infračervených paprsků na principu slunečního záření. Sauna a zářiče mohou být zapnuty v jeden okamžik anebo zvlášť, záleží jen na vás.

V naší nabídce naleznete tuto saunu pod názvem Kombinovaná sauna ProWell COMBI Premium Line, která je vybavená saunovými kamny o výkonu 6kW, umístěnými ve spodní části sauny, a deseti infračervenými RedGlass zářiči, které jsou nastaveny k prohřívání těla do hloubky tkáně zádových a lýtkových partií. Sauna je vybavena třemi pohodlnými lavicemi ve dvou patrech, zabudovaným rádiem, MP3 přehrávačem, USB vstupem, světelnou terapií, která připomíná pohled na hvězdné nebe, větrákem a velmi příjemnou regulací výkonu jednotlivých infrazářičů, díky čemuž si můžete užívat maximální tepelnou pohodu.

Nákup sauny na splátky
zahradní houpačky
AKČNÍ NABÍDKA
Infrasauna ProWell 222 Cedar Premium Line

Infrasauna ProWell 222 Cedar Premium Line

Pro 2 osoby, Cedr, Audio panel, Světelná terapie, Redglass zářičeCena: 39 990,- Kč
Infrasauna Lexur Pamela + Světelná terapie ZDARMA

Infrasauna Lexur Pamela + Světelná terapie ZDARMA

pro 2 osoby, Karbonové zářiče, hemlock (kanadská jedle) , 1840W, Ionizátor, RadioCena: 23 990,- Kč