Grand De Luxe

Proti sychravým dnům máme pro Vás skvělý tip. Navštivte infrasaunu, která Vás příjemně zahřeje a navíc Vám posílí imunitní systém. Jestliže však neradi navštěvujete veřejné sauny, pořiďte si osobní infrasaunu k Vám domů.

 

Nabízíme Vám širokou nabídku infrasaun, ze kterých můžete vybírat podle materiálu, použitých zářičů, anebo podle jejich velikostí. V nabídce máme infrasauny pro jednu, dvě, tři a čtyři osoby a také velmi oblíbené rohové infrasauny. Mezi velmi oblíbené patří infrasauny značky Grand de Luxe, které nabízejí kvalitu a luxus. Každá infrasauna disponuje ionizátorem kyslíku, který obohacuje vzduch záporně nabitými ionty. Ty mají velmi pozitivní vliv na naše zdraví. Záporně nabité ionty, odborně nazývané anionty, se nacházejí nejvíce v oblasti moří, hor a ve vzduchu po bouřce a proto jsou infrasauny Grand De Luxe tím nejlepším, co pro své zdraví můžete udělat.

Nákup sauny na splátky
zahradní houpačky
AKČNÍ NABÍDKA
Infrasauna ProWell 435 Cedr Premium Line

Infrasauna ProWell 435 Cedr Premium Line

Pro 4 osoby, Cedr, Audio panel, Světelná terapie - Hvězdné nebe, RedGlass zářičeCena: 63 990,- Kč
Exclusive montáž do 48 hod.

Exclusive montáž do 48 hod.

Dodání a odborná montáž infrasauny do 48 hodin po celé ČR a SK. Pozn. termín není garantovaný, nutno potvrdit u obchodního zástupce.Cena: 6 950,- Kč