• Levé menu ico
  Zeptejte se prodavače
 • Levé menu ico
  Kontaktujte nás +420 777 525 333
 • Levé menu ico
  Doprava zdarma nad 5000,- Kč
 • Levé menu ico
  největší výběr infrasaun
 • Levé menu ico
  více než 300ks infrasaun skladem
 • Levé menu ico
  odborná montáž zdarma u všech infrasaun Grand De Luxe
 • Levé menu ico
  platba vždy až po montáži

Finské sauny na míru

Pokud jste si nevybrali z naší nabídky typizovaných finských saun, jistě Vás zaujme možnost výroby finské sauny na míru podle Vašich přání a požadavků. Vybírat můžete ze dvou řad; „Standard“ anebo „Exclusive“:

 

Finské sauny na míru – STANDARD

Na výrobu exteriéru finských saun používáme v rámci služby „Standard“ pečlivě vybrané smrkové dřevo bez pryskyřice. Interiér vyrábíme z abachi (africké vrby s nízkou tepelnou vodivostí a jemnou vlasovou strukturou dřeva) anebo osiky (topolu, který se rovněž vyznačuje absencí pryskyřičných kanálků).

Kabinu sauny tvoří rám o tloušťce 5 cm s izolací (minerální vata), parozábranou a hliníkovou fólií se vzduchovou mezerou, osvětlení s krytem, celoskleněné dveře, lavice v provedení standard, podhlavníky, bezpečnostní kryt pece, vyjímatelný podlahový rošt, ergonomické opěrky zad, větrací a nasávací otvor s krytem a kompletní lištování. Sauna se vyrábí přímo u Vás jako zákazníka, a proto máte možnost sledovat i průběh její výroby. Zaměření sauny a její konzultaci poskytujeme u nás zcela zdarma.

 

Finské sauny na míru – EXCLUSIVE

Pokud pro výrobu sauny na míru zvolíte službu „Exclusive“, můžete se těšit na opravdový skvost. Pro exteriér své budoucí sauny budete moci vybírat jenom z těch nejlepší materiálů, jako je kanadský cedr, osika, thermoosika, thermoborovice, thermosmrk, lípa, olše, abachi, využít kartáčování obkladů a další.

Interiér sauny lze vyrobit z abachi (africké vrby), osiky, thermoosiky, lípy a kanadského cedru. Tyto materiály pro Vás nabízíme v nejrůznějších šířkách a tloušťkách, na míru, a to jen podle Vaší představy.

V rámci služby „Exclusive“ navíc můžete volit i další doplňky, ať už preferujete luxusní skleněné prvky, nebo požadujete zajímavější provedení lavic a opěrek zad.
Přizpůsobíme Vám lišty na míru, nabídneme léčivé solné doplňky, čarokrásné hvězdné nebe a různá barevná podsvícení lavic a opěrek (LED – RGB), která zvýší atraktivitu sauny i celkový psychický efekt saunování.

Kabina sauny obsahuje rám o tloušťce 5 cm s izolací (minerální vata), s parozábranou a hliníkovou fólií se vzduchovou mezerou, osvětlení s krytem, celoskleněné dveře, lavice - exclusive, podhlavníky exclusive, bezpečnostní kryt pece, vyjímatelný podlahový rošt, ergonomické opěrky zad, větrací a nasávací otvor s krytem a kompletní lištování. Sauna se vyrábí přímo u Vás jako zákazníka, a proto máte možnost sledovat i průběh její výroby.

Konzultaci a zaměření sauny u nás poskytujeme zcela ZDARMA.