• Levé menu ico
  Zeptejte se prodavače
 • Levé menu ico
  Kontaktujte nás +420 777 525 333
 • Levé menu ico
  Doprava zdarma nad 5000,- Kč
 • Levé menu ico
  největší výběr infrasaun
 • Levé menu ico
  více než 300ks infrasaun skladem
 • Levé menu ico
  odborná montáž zdarma u všech infrasaun Grand De Luxe
 • Levé menu ico
  platba vždy až po montáži

Infrasauna - účinky

Infrasauna - účinky

Infrasauna má pro své téměř zázračné účinky své místo mezi našimi každodenními aktivitami plnými stresu. Když se řekne infrasauna, účinky jsou jasné – posílení imunity, relaxace, detoxikace. Infrasauna pomáhá od bolesti, stresu, únavy, nespavosti, problémů s pohybovým aparátem, napomáhá hubnutí, bojuje s celulitidou i akné, problematickou pletí. Infrasauna – to je podpora léčby vysokého tlaku, srdce, léčba lupenky a ekzémů, artritidy. Infrasauna uvolňuje napětí, prohřívá ztuhlé svaly, čímž pomáhá od bolesti svalů i kloubů. Kvalitní topidla v infrasauně vysílají infračervené záření ve všech třech vlnových pásmech a prohřívají tělo do hloubky tkáně. Tyto zářiče nesou označení „RedGlass“ – jsou to skleněná topidla, která při vysílání infračerveného záření na rozdíl od ostatních typů zářičů svítí červeně. Jejich povrchová teplota se navíc zvyšuje okamžitě. 

Infrasauna – účinky na bolest zad, ztuhlé zádové svaly

Sedavé zaměstnání s sebou přináší často ztuhlá záda a bolest zad. Tyto zdravotní problémy lze řešit pomocí infrasauny. Stačí půl hodinka v infrasauně a poté lehká masáž třeba během sprchy a bolest zmizí.

Infrasauna – účinky jako trénink, rozcvička

Infrasauna je také skvělým parťákem pro sportovce. Nemáte-li čas se před fyzickou aktivitou poctivě zahřát, rozcvičit, prokrvit svaly, abyste předešli úrazu můžete skočit na pár minut do infrasauny, jejíž působení krásně imituje rozcvičku před sportováním.