• Levé menu ico
  Zeptejte se prodavače
 • Levé menu ico
  Kontaktujte nás +420 777 525 333
 • Levé menu ico
  Doprava zdarma nad 5000,- Kč
 • Levé menu ico
  největší výběr infrasaun
 • Levé menu ico
  více než 300ks infrasaun skladem
 • Levé menu ico
  odborná montáž zdarma u všech infrasaun Grand De Luxe
 • Levé menu ico
  platba vždy až po montáži

Kombinovaná sauna – infrazářiče i kamna

Kombinovaná sauna – infrazářiče i kamna

Infrasauny se těší v poslední době čím dál větší oblibě. Kromě toho, že infrasauny mohou navštěvovat lidé se zdravotními problémy, pro které jsou klasické finské sauny tabu, spočívá nesporná výhoda infrasaun oproti klasické sauně v několikanásobně nižších finančních nárocích. Samotné pořízení infrasauny nezasáhne peněženku teplachtivého jedince tolik jako pořízení klasické sauny, i náklady na provoz saunovacího zařízení s infrazářiči jsou výrazně nižší. Co ale dělat, jestliže se v rodině nemůžete shodnout, jakou saunu pořídit?

Může se stát, že zastánci klasické sauny nesouhlasí s pořízením infrasauny, ve které dosahuje teplota okolního vzduchu maximálně 60°C, zatímco teplota ve finské sauně i dvojnásobku. Zároveň ale máte děti anebo k vám často chodí na návštěvu známí s ratolestmi, pro které je prokazatelně vhodnější navštěvovat infrasaunu. Co teď?

Právě pro tyto případy jsme pro vás rozšířili naši nabídku infrasaun ProWell o další přírůstek – v seznamu saun přibyla luxusní domácí rohová kombinovaná sauna pro 4 až 5 osob, kterou v e-shopu naleznete pod názvem Sauna ProWell COMBI Premium Line. Tato praktická kráska disponuje deseti fullspektrálními RedGlass infrazářiči, které jsou připraveny prohřívat těla svých majitelů do hloubky tkáně zádových a lýtkových partií. Zároveň se jako mávnutím kouzelného proutku dokáže proměnit v klasickou finskou saunu, a to díky saunovým kamnům s výkonem 6kW. Funkce infrazářičů a kamen může fungovat současně anebo zvlášť, záleží jen na vás. Prohlédnout si novou kombinovanou saunu zde.