• Levé menu ico
  Zeptejte se prodavače
 • Levé menu ico
  Kontaktujte nás +420 777 525 333
 • Levé menu ico
  Doprava zdarma nad 5000,- Kč
 • Levé menu ico
  největší výběr infrasaun
 • Levé menu ico
  více než 300ks infrasaun skladem
 • Levé menu ico
  odborná montáž zdarma u všech infrasaun Grand De Luxe
 • Levé menu ico
  platba vždy až po montáži

Nejlepší infrasauny

Nejlepší infrasauny

Nejlevnější infrasauny jsou většinou také nejprodávanější infrasauny. Pokud patříte k těm, co do vyhledávačů zadávají „infrasauny levně“, přehodnoťte hledání raději na „infrasauny na splátky bez navýšení“. Infrasauna a její účinky se jako u všech dobrých věcí promítají do ceny. Počítejte s tím, že infrasauna pro 2 osoby s opravdu účinnými infrazářiči začíná na cca 39 000 Kč. Infrasauna pro 3 osoby pak na 55 000 Kč. To už je před námi infrasauna z cedru, infrasauna Red Glass – infrasauna a širokospektrální infrazářič, který prohřívá hloubkově. Pak má smysl otevírat téma infrasauna a její účinky, infrasauna a zdraví, infrasauna po operaci, infrasauna ekzém a tak dále. Levné infrasauny dokáží zvyšovat imunitu a bojovat s nachlazením, nic víc ale nečekejte. Infrasauna při nachlazení není vhodná vůbec. Jakmile je tělo napadeno a bojuje s viry či bakteriemi, je infrasauna škodlivá, spojení infrasauna a rýma – to je infrasauna a kontraindikace. Stejně tak není možné spojovat dva pojmy – infrasauna, těhotenství. Mějte vždy na paměti, že je vše potřeba konzultovat s lékařem. Při správném přístupu saunování léčí infrasauna vysoký tlak, napomáhá hubnutí a celkově pomáhá k lepšímu zdravotnímu stavu.

Jak používat infrasaunu

S blížícím se koncem roku a začátkem roku nového se lidé každoročně uchylují k předsevzetím, které jim občas chvilku vydrží, několika málo světlým výjimkám vydrží déle nebo dokonce nastálo, ale většina z nás po týdnu na svá předsevzetí s radostí zapomene. Důvodem je často to, že si bereme příliš velké sousto, chceme příliš velký krok. A pokud je vaším předsevzetím, stejně jako většiny z nás, začít žít zdravěji, vyvarujte se základních chyb. Zapomeňte na krabičkové diety, dělenou stravu, každodenní dřinu ve fitku. Řešením není přetočit ze dne na den celý životní styl - právě detaily často znamenají ty největší změny.

Infrasauna – jak často

Pravidelnost saunování je základem účinnosti. Nemá smysl chodit do infrasauny jednou týdně nebo ještě méně, zároveň by neměla být infrasauna každý den. Ideální je chodit do infrasauny obden, tedy zhruba 4x týdně. Minimální návštěvnost infrasauny by měla být dvakrát týdně.

Infrasauna – jak dlouho

Jak dlouhý by měl být proces saunování v infrasauně, je věc čistě individuální. Většina lidí se sanuje v infrasauně při cca 40°C po dobu 30 – 40 minut. Obecně však platí, saunujte se, dokud se cítíte v infrasauně příjemně.